کشور – روستا بوشهر موزیک سراسری برنامه

کشور – روستا: بوشهر موزیک سراسری برنامه برنامه های رادیویی جدول پخش اردیبهشت ماه

علت استمرار حصر چیست؟ , اعلام وصول پرسش مطهری از وزیر دادگستری

یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی پرسش علی مطهری نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به علت استمرار حصر را اعلام وصول کرد.  ا..

ادامه مطلب

پایداری پای رئیسی می‌ایستد؟ ، علت کناره‌گیری جلیلی از انتخابات 96، کنایه‌های صریح محصولی به احمدی‌نژاد

وزیر کشور دولت نهم در گفت وگو با روزنامه فرهیختگان از عملکرد خود در انتخابات ریاست جمهوری سال 88 دفاع می کند و می گوید: «برای نخستین بار در یک اقدام ..

ادامه مطلب

در سال ٨٨ به تكليف الهی عمل كردم! / مرتضوی

سعيد مرتضوي، دادستان سابق پایتخت کشور عزیزمان ایران كه به اتهام معاونت در قتل مرحوم محسن روح الاميني در پي وقايع پسيني انتخابات سال 88 به دو سال حبس قطع..

ادامه مطلب

اصولگراها خوشحالند چون… ، روحانی چرخش نکرده است، حدود اختیارات رئیس‌جمهور جهت برطرف حصر

نماینده اصلاح طلب مجلس می گوید: روحانی هیچ وقت اصلاح طلب نبوده و از ابتدا هم می دانسته که برطرف حصر در حیطه اختیارات رییس جمهور نیست حدود اختی..

ادامه مطلب

در ارائه چادر به زلزله‌زدگان، دست و دل‌باز باشید/ نباید در وقت اتفاق مچ‌گیری کنیم ، روحانی

رئیس‌جمهور تاکید کرد :نباید در موقع اتفاق مچ همدیگر را بگیریم ولی در همین سر پل‌ذهاب مسکن‌های مهر را دیدیم که چطور شده‌اند و کنار آن منزل خود مردم است که ..

ادامه مطلب

از طیب‎نیا تا پورمحمدی , آینده بازماندگان از دولت دوازدهم

بازگشت بعضی وزرا به فضای آکادمیک؛ حضور بعضی دیگر در مجمع تشخیص، قوه قضاییه و شهرداری تهران آینده بازماندگان از دولت دوازدهم؛ از طیب‎نیا تا پو..

ادامه مطلب

جهت تضمین امنیت منطقه صادرات دفاعی انجام می‌دهیم / وزیر دفاع

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به برنامه‌های این وزارت‌خانه جهت توسعه صادرات محصولات دفاعی گفت:‌ علی رغم اهداف کشورهای استعمارگر، جهت تضمین..

ادامه مطلب

آغاز هشتمین جلسه بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی

جلسه علنی مجلس با دستور کار بررسی برنامه وزرای پیشنهادی نیرو و ورزش و جوانان شروع شد. آغاز هشتمین جلسه بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی عبارات م..

ادامه مطلب

بزرگترین غایب مراسم تحلیف حسن روحانی (عکس)

مراسم تحلیف مدیر جمهور دوزادهم عصر امروز برگزار می شود؛ بزرگترین غایب مراسم امسال یار دیرین امام راحل، مرحوم آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس مجالس ..

ادامه مطلب

روحانی و جهانگیری پیروز مناظره‌ها بودند/ قالیباف جهت آینده سیاسی‌اش انتحاری واکنش‌ها کرد ، تاجرنیا

نماینده مجلس ششم گفت:‌ بی شک جهانگیری و حسن روحانی برنده مناظره سوم بودند، این دو با نجابت و سلامت نشان دادند که حاضر به زیر پا گذاشتن اخلاق نیستند. ..

ادامه مطلب