کشور – روستا بوشهر موزیک سراسری برنامه

کشور – روستا: بوشهر موزیک سراسری برنامه برنامه های رادیویی جدول پخش اردیبهشت ماه

هواپیما ربایی در آسمان کشور عزیزمان ایران

به گزارش رکنا، براساس اعلام اداره مهندسی ترافیک هوایی ایران، پرواز اسکای دبی ۳۰۱ که از دبی عازم کابل بود، در حدود ۹۰ مایلی زاهدان اعلام کرد که شخصی مسلح..

ادامه مطلب

جزئیات آتش‌سوزی و انفجار در ایستگاه پمپاژ نفت دره‌نی رامهرمز

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان از وقع آتش‌سوزی و انفجار در ایستگاه پمپاژ نفت شرکت بهره‌برداری دره‌نی در رامهرمز خبر داد.  جزئیات آتش س..

ادامه مطلب

نیروهای هلال احمر و ارتش به اجساد رسیدند

رئیس شرکت امداد ونجات جمعیت هلال احمر از رسیدن نیروهای هلال احمر و ارتش به اجساد سرنشینان هواپیمای تهران- یاسوج خبر داد. نیروهای هلال احمر و ارتش به اج..

ادامه مطلب

محاکمه مرد نانوا به اتهام قتل نوزادش

مرد نانوا که پسر سه‌ ماهه‌اش را با ضربات مشت به سرش کشته بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد.  محاکمه مرد نانوا به اتهام قتل نوزادش عب..

ادامه مطلب

زمین لرزه ۵.۱ ریشتری هجدک را تکان داد

به گزارش مهر، زمین لرزه ای به بزرگی ۵.۱ ریشتر در ساعت ۹ و ۳۱ دقیقه هجدک راور را به شدت تکان داد. زمین لرزه ۵.۱ ریشتری هجدک را تکان داد ع..

ادامه مطلب

پایان 12 سال زندگی مخفیانه قاتل مسلح

فرمانده انتظامی شهرستان سراوان از شناسایی و دستگیری قاتل فراری بعد از ۱۲ سال فرار خبر داد.  پایان 12 سال زندگی مخفیانه قاتل مسلح عب..

ادامه مطلب

دوربین کار گذاشتم و این صحنه ها را ضبط کردم ، مردی،فیلم خیانت همسرش را به دادگاه ارائه کرد

چندی قبل مردی با مراجعه به پلیس ادعا کرد که همسرش به او خیانت کرده هست. او جهت اثبات اظهاراتش فیلمی دراختیارمأموران گذاشت که افشاکننده رابطه شیطانی ب..

ادامه مطلب

قتل خواهر به دست مرد میان‌سال

مردی میان‌سال که به علت درگیری بر سر ارث پدری خواهرش را به قتل رسانده‌، هرچند مدعی شد از کارش پشیمان هست، اولیای‌دم درخواست قصاص کردند. قتل خو..

ادامه مطلب

انتقال قاتل آتنا اصلانی به زندان اردبیل

دادستان اردبیل از ارجاع پرونده قاتل آتنا اصلانی به دادگاه کیفری یک این استان بعد از صدور کیفرخواست خبر داد و گفت: دستور پیگیری فوق العاده در این زمینه ..

ادامه مطلب

محاکمه مادری که به خاطر رفتن به آرایشگاه باعث فوت کودکش شد

مادری که با رها کردن فرزندش در ماشین موجب فوت او شد بزودی در آتلانتای آمریکا به اتهام قتل غیرعمد محاکمه می‌شود. محاکمه مادری که به خاطر رفتن ..

ادامه مطلب