کشور – روستا بوشهر موزیک سراسری برنامه

کشور – روستا: بوشهر موزیک سراسری برنامه برنامه های رادیویی جدول پخش اردیبهشت ماه

محاکمه مرد نانوا به اتهام قتل نوزادش

مرد نانوا که پسر سه‌ ماهه‌اش را با ضربات مشت به سرش کشته بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد.  محاکمه مرد نانوا به اتهام قتل نوزادش عب..

ادامه مطلب

زمین لرزه ۵.۱ ریشتری هجدک را تکان داد

به گزارش مهر، زمین لرزه ای به بزرگی ۵.۱ ریشتر در ساعت ۹ و ۳۱ دقیقه هجدک راور را به شدت تکان داد. زمین لرزه ۵.۱ ریشتری هجدک را تکان داد ع..

ادامه مطلب

پایان 12 سال زندگی مخفیانه قاتل مسلح

فرمانده انتظامی شهرستان سراوان از شناسایی و دستگیری قاتل فراری بعد از ۱۲ سال فرار خبر داد.  پایان 12 سال زندگی مخفیانه قاتل مسلح عب..

ادامه مطلب

دوربین کار گذاشتم و این صحنه ها را ضبط کردم ، مردی،فیلم خیانت همسرش را به دادگاه ارائه کرد

چندی قبل مردی با مراجعه به پلیس ادعا کرد که همسرش به او خیانت کرده هست. او جهت اثبات اظهاراتش فیلمی دراختیارمأموران گذاشت که افشاکننده رابطه شیطانی ب..

ادامه مطلب

قتل خواهر به دست مرد میان‌سال

مردی میان‌سال که به علت درگیری بر سر ارث پدری خواهرش را به قتل رسانده‌، هرچند مدعی شد از کارش پشیمان هست، اولیای‌دم درخواست قصاص کردند. قتل خو..

ادامه مطلب

انتقال قاتل آتنا اصلانی به زندان اردبیل

دادستان اردبیل از ارجاع پرونده قاتل آتنا اصلانی به دادگاه کیفری یک این استان بعد از صدور کیفرخواست خبر داد و گفت: دستور پیگیری فوق العاده در این زمینه ..

ادامه مطلب

محاکمه مادری که به خاطر رفتن به آرایشگاه باعث فوت کودکش شد

مادری که با رها کردن فرزندش در ماشین موجب فوت او شد بزودی در آتلانتای آمریکا به اتهام قتل غیرعمد محاکمه می‌شود. محاکمه مادری که به خاطر رفتن ..

ادامه مطلب

شرور فراری به دام افتاد

شرور فراری بعد از سه ماه فعالیت پلیسی به وسیله ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان رودبارجنوب دستگیر شد. شرور فراری به دام افتاد عبارات مهم : امنیت ..

ادامه مطلب

احتمال زنده ماندن سایر محبوسان ، آخرین آمار اعلام شده است حادثه

درپی انفجار معدن زغال سنگ زمستانه یورت پیرحسن کلیوند به همراه یک تیم پزشکی و تیم اورژانس به استان گلستان سفر کرد. آخرین آمار اعلام شده است حادثه/ اح..

ادامه مطلب