کشور – روستا بوشهر موزیک سراسری برنامه

کشور – روستا: بوشهر موزیک سراسری برنامه برنامه های رادیویی جدول پخش اردیبهشت ماه

ترکیه ممنوعیت هوایی را از فرودگاه اربیل برداشت

نخست وزیر ترکیه اعلام کرد، آنکارا از امروز (جمعه) حریم هوایی خود را به روی پروازها از اربیل واقع در شمال عراق باز خواهد کرد. ترکیه ممنوعیت هو..

ادامه مطلب

موشک بالستیک کره‌شمالی توانایی رسیدن به آمریکا را ندارد / ماتیس

وزیر دفاع آمریکا ادعای کره شمالی را راجع به اینکه موشک بالستیک قاره پیمای این کشور توانایی نشانه قرار دادن آمریکا را دارد، رد کرد. ماتیس:..

ادامه مطلب

پوتین همچنان بهای حمله به ما را می‌پردازد / ترامپ هنوز استراتژی جهت افغانستان ندارد ، مک‌کین

در حالی که سناتور مک‌کین با تومور مغزی دست وپنجه نرم می‌کند، در پیامی در توئیتر با اعلام اینکه از اقدام رئیس‌جمهور روسیه مبنی بر کم کردن دیپلمات‌های آ..

ادامه مطلب

تاسف قطر نسبت به سیاسی شدن حج به وسیله عربستان

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، وزارت اوقاف قطر اعلام کرد که اخبار انتشار یافته در خصوص ممانعت دوحه از عضویت قطری ها جهت شرکت در مناسک حج کاملا نادرس..

ادامه مطلب

مشورت تلفنی وزرای خارجه روسیه و آمریکا

وزیر امور خارجه روسیه از آمادگی کشورش جهت عادی سازی روابط با آمریکا و همکاری با این کشور جهت حل پرسشها جهانی خبر داده است. مشورت تلفنی وزر..

ادامه مطلب

ژاپن خواستار نقش آفرینی زیاد مسکو در عنوان کره شمالی شد

سخنگوی وزارت خارجه ژاپن ضمن ابراز نگرانی از ادامه تحرکات و فعالیتهای هسته ای کره شمالی، خواستار نقش آفرینی زیاد مسکو در حل این عنوان شد. ژاپن خواستا..

ادامه مطلب

جشن خیابانی شهروندان هلند در روز تولد پادشاه ۵۰ ساله

روز ملکه (Koninginnedag) در کشور هلند مصادف با روز تولد پادشاه این کشور یک تعطیلی رسمی است و به عنوان روز اتحاد ملی آشنا می شود. جشن خیابا..

ادامه مطلب