کشور – روستا بوشهر موزیک سراسری برنامه

کشور – روستا: بوشهر موزیک سراسری برنامه برنامه های رادیویی جدول پخش اردیبهشت ماه

زمین لرزه ۵.۱ ریشتری هجدک را تکان داد

به گزارش مهر، زمین لرزه ای به بزرگی ۵.۱ ریشتر در ساعت ۹ و ۳۱ دقیقه هجدک راور را به شدت تکان داد. زمین لرزه ۵.۱ ریشتری هجدک را تکان داد ع..

ادامه مطلب

دیگر کسانی که شئونات اسلامی را رعایت نمی‌کنند، به بازداشتگاه نمی‌بریم ، تهران از لندن امن‌تر است

فرمانده انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ بااشاره به رویکرد ایجابی پلیس گفت: دیگر کسانی که شئونات اسلامی را رعایت نمی‌کنند، به بازداشتگاه نمی‌بر..

ادامه مطلب

آخرین قیمت بیت‌کوین در کشور عزیزمان ایران ، بیت کوین سکته کرد

حباب قیمت کاذب بیت کوین از بیت رفته است و بیت کوین با زیاد کردن قیمتی بزرگ و رسیدن به مرز 66 میلیون تومان سکته کرد. بیت کوین سکته کرد/آخرین..

ادامه مطلب

باز هم مسکن مهر «ترک» برداشت

زلزله‌ای ٥,٢ ریشتری در ملارد کرج، یک‌چهارم جمعیت کشور عزیزمان ایران را بی‌خواب و آرام کرد؛ زلزله‌ای که به‌عنوان زمین‌لرزه تهران، سال‌هاست که از سوی ک..

ادامه مطلب

موشک بالستیک کره‌شمالی توانایی رسیدن به آمریکا را ندارد / ماتیس

وزیر دفاع آمریکا ادعای کره شمالی را راجع به اینکه موشک بالستیک قاره پیمای این کشور توانایی نشانه قرار دادن آمریکا را دارد، رد کرد. ماتیس:..

ادامه مطلب

پیروزی قاطع PSG با درخشش نیمار , هفنه هجدهم لوشامپیونه فرانسه

به گزارش ایلنا، از هفته هجدهم مسابقه های لوشامپیونه فرانسه، پاری سن ژرمن که به زمین تیم رن رفته بود برابر این تیم با نتیجه قاطع 4 بر یک به پیروزی رسید...

ادامه مطلب

درمان بی خوابی با عینک شیشه کهربایی

محققان مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا راهکاری را یافتند که بر اساس آن با استفاده از عینک‌هایی با شیشه کهربایی رنگ می‌توان مانع رسیدن نورآبی به چشم بازدیدکنندگان شده ..

ادامه مطلب

چربی سوزی حتی اندک از خطر مبتلا شدن به سرطان سینه می کاهد

مطالعه تازه نشان می دهد زنان می توانند با چربی سوزی ریسک مبتلا شدن به سرطان سینه را کم کردن دهند. چربی سوزی حتی اندک از خطر مبتلا شدن به ..

ادامه مطلب