کشور – روستا بوشهر موزیک سراسری برنامه

کشور – روستا: بوشهر موزیک سراسری برنامه برنامه های رادیویی جدول پخش اردیبهشت ماه

در سال ٨٨ به تكليف الهی عمل كردم! / مرتضوی

سعيد مرتضوي، دادستان سابق پایتخت کشور عزیزمان ایران كه به اتهام معاونت در قتل مرحوم محسن روح الاميني در پي وقايع پسيني انتخابات سال 88 به دو سال حبس قطع..

ادامه مطلب

پایان 12 سال زندگی مخفیانه قاتل مسلح

فرمانده انتظامی شهرستان سراوان از شناسایی و دستگیری قاتل فراری بعد از ۱۲ سال فرار خبر داد.  پایان 12 سال زندگی مخفیانه قاتل مسلح عب..

ادامه مطلب

توصیه ترامپ به نخریدن نفت ایران، تاثیری در صادرات نفت نداشته / زنگنه

وزیر نفت راجع به توصیه دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا جهت کم کردن خرید نفت ایران، گفت: این سخنان تاکنون تاثیری بر صادرات نفت کشورمان نداشته است.&nbs..

ادامه مطلب

واکنش عضو هیات مدیره پرسپولیس به حرکت جنجالی بیرانوند

عضو هیات مدیره کلوب به حرکت جنجالی دروازه‌بان این تیم در بازی با پدیده تصویر العمل نشان داد و از برخورد با بیرانوند خبر داد. واکنش عضو هیات..

ادامه مطلب

اصولگراها خوشحالند چون… ، روحانی چرخش نکرده است، حدود اختیارات رئیس‌جمهور جهت برطرف حصر

نماینده اصلاح طلب مجلس می گوید: روحانی هیچ وقت اصلاح طلب نبوده و از ابتدا هم می دانسته که برطرف حصر در حیطه اختیارات رییس جمهور نیست حدود اختی..

ادامه مطلب

در ارائه چادر به زلزله‌زدگان، دست و دل‌باز باشید/ نباید در وقت اتفاق مچ‌گیری کنیم ، روحانی

رئیس‌جمهور تاکید کرد :نباید در موقع اتفاق مچ همدیگر را بگیریم ولی در همین سر پل‌ذهاب مسکن‌های مهر را دیدیم که چطور شده‌اند و کنار آن منزل خود مردم است که ..

ادامه مطلب

فقط صدا وسیما ملی است؟ هیچ رسانه دیگری ملی نیست؟!

شبکه خبر مدام زیر نویس می کند راجع به زلزله فقط به رسانه ملی توجه کنید. در حالی که مملکت خبرگزاری رسمی هم دارد و اطلاعیه های ستادهای رسمی هم قابل استناد است..

ادامه مطلب

توافق هسته‌ای قابل مذاکره مجدد نیست / واشنگتن پست

یک روزنامه آمریکایی در گزارشی با اشاره به تلاش‌های رئیس‌جمهور ترامپ جهت عوض کردن در برجام نوشت: باید با کره شمالی راجع به برنامه‌های موشکی و هسته‌ای‌..

ادامه مطلب

عکس ، کیکی در ابعاد واقعی یک اسب در نمایشگاه کیک بیرمنگام

در نمایشگاه بین المللی کیک بیرمنگام انگلیس، کیکی به شکل اسب جنگی و در ابعاد واقعی به نمایش درآمد که در تصویر زیر مشاهده می کنید. کیکی ..

ادامه مطلب

پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا ماندند

وزارت ورزش اعلام کرد که با توافق و حل پرسشها مد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم‌های استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی با پرداخت و تعیین وظیفه بدهی‌ها و تا..

ادامه مطلب