کشور – روستا بوشهر موزیک سراسری برنامه

کشور – روستا: بوشهر موزیک سراسری برنامه برنامه های رادیویی جدول پخش اردیبهشت ماه

جهت تضمین امنیت منطقه صادرات دفاعی انجام می‌دهیم / وزیر دفاع

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به برنامه‌های این وزارت‌خانه جهت توسعه صادرات محصولات دفاعی گفت:‌ علی رغم اهداف کشورهای استعمارگر، جهت تضمین..

ادامه مطلب

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

نسل طلایی والیبال از راه رسید ، ایران با شکست روسیه قهرمان دنیا شد

تیم والیبال زیر ۱۹ سال کشور عزیزمان ایران در دیدار نهایی رقابتهای قهرمانی دنیا به مصاف روسیه رفت و با ارایه یک بازی خوب و مقتدرانه حریف قدرتمند خود ..

ادامه مطلب

آغاز هشتمین جلسه بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی

جلسه علنی مجلس با دستور کار بررسی برنامه وزرای پیشنهادی نیرو و ورزش و جوانان شروع شد. آغاز هشتمین جلسه بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی عبارات م..

ادامه مطلب

خطر از بیخ گوش پرسپولیس گذشت

به گزارش ایلنا، در حالی که تنها سه روز تا شروع بازی تیمهای پرسپولیس و الاهلی باقی مانده است یک اتفاق خوب در کلوب رخ داد که باعث شد یک خطر حاشیه ای بزرگ از بی..

ادامه مطلب

تشخیص سرطان سینوس با آزمایش خون

طبق گزارش محققان، آزمایش تازه خون DNA می تواند نوع نادر ولی مرگبار سرطان را که در سینوس ها اتفاق می افتد تشخیص دهد. تشخیص سرطان سینوس با آزمایش..

ادامه مطلب

بزرگترین غایب مراسم تحلیف حسن روحانی (عکس)

مراسم تحلیف مدیر جمهور دوزادهم عصر امروز برگزار می شود؛ بزرگترین غایب مراسم امسال یار دیرین امام راحل، مرحوم آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس مجالس ..

ادامه مطلب

لالیگا چک ۲۲۲ میلیون یورویی نیمار را قبول نکرد

نمایندگان نیمار چک ۲۲۲ میلیون یورویی را جهت فسخ قرارداد نیمار به لالیگا ارائه دادند ولی این شرکت آن را قبول نکرد. لالیگا چک ۲۲۲ میلیون یوروی..

ادامه مطلب

قتل خواهر به دست مرد میان‌سال

مردی میان‌سال که به علت درگیری بر سر ارث پدری خواهرش را به قتل رسانده‌، هرچند مدعی شد از کارش پشیمان هست، اولیای‌دم درخواست قصاص کردند. قتل خو..

ادامه مطلب

پوتین همچنان بهای حمله به ما را می‌پردازد / ترامپ هنوز استراتژی جهت افغانستان ندارد ، مک‌کین

در حالی که سناتور مک‌کین با تومور مغزی دست وپنجه نرم می‌کند، در پیامی در توئیتر با اعلام اینکه از اقدام رئیس‌جمهور روسیه مبنی بر کم کردن دیپلمات‌های آ..

ادامه مطلب