کشور – روستا بوشهر موزیک سراسری برنامه

کشور – روستا: بوشهر موزیک سراسری برنامه برنامه های رادیویی جدول پخش اردیبهشت ماه

انتقال قاتل آتنا اصلانی به زندان اردبیل

دادستان اردبیل از ارجاع پرونده قاتل آتنا اصلانی به دادگاه کیفری یک این استان بعد از صدور کیفرخواست خبر داد و گفت: دستور پیگیری فوق العاده در این زمینه ..

ادامه مطلب

تاسف قطر نسبت به سیاسی شدن حج به وسیله عربستان

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، وزارت اوقاف قطر اعلام کرد که اخبار انتشار یافته در خصوص ممانعت دوحه از عضویت قطری ها جهت شرکت در مناسک حج کاملا نادرس..

ادامه مطلب

مشورت تلفنی وزرای خارجه روسیه و آمریکا

وزیر امور خارجه روسیه از آمادگی کشورش جهت عادی سازی روابط با آمریکا و همکاری با این کشور جهت حل پرسشها جهانی خبر داده است. مشورت تلفنی وزر..

ادامه مطلب

محاکمه مادری که به خاطر رفتن به آرایشگاه باعث فوت کودکش شد

مادری که با رها کردن فرزندش در ماشین موجب فوت او شد بزودی در آتلانتای آمریکا به اتهام قتل غیرعمد محاکمه می‌شود. محاکمه مادری که به خاطر رفتن ..

ادامه مطلب

فسیل ۶۲ میلیون ساله یک پرنده کشف شد

محققان فسیل ۶۲ میلیون ساله یک پرنده کوچک به اندازه گنجشک امروزی را در آمریکا کشف کرده اند. فسیل ۶۲ میلیون ساله یک پرنده کشف شد عبارات مهم :..

ادامه مطلب

ژاپن خواستار نقش آفرینی زیاد مسکو در عنوان کره شمالی شد

سخنگوی وزارت خارجه ژاپن ضمن ابراز نگرانی از ادامه تحرکات و فعالیتهای هسته ای کره شمالی، خواستار نقش آفرینی زیاد مسکو در حل این عنوان شد. ژاپن خواستا..

ادامه مطلب

اعلام نتیجه های اولیه کنکور سراسری در نیمه اول مرداد

رییس شرکت سنجش آموزش کشور از اعلام نتیجه های اولیه کنکور سراسری در نیمه اول مرداد ماه خبر داد و گفت: داوطلبان می‌توانند از نیمه دوم مرداد ماه گزینش رشته خ..

ادامه مطلب