کشور – روستا بوشهر موزیک سراسری برنامه

کشور – روستا: بوشهر موزیک سراسری برنامه برنامه های رادیویی جدول پخش اردیبهشت ماه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا ماندند

وزارت ورزش اعلام کرد که با توافق و حل پرسشها مد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم‌های استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی با پرداخت و تعیین وظیفه بدهی‌ها و تامین مدار

پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا ماندند

پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا ماندند

عبارات مهم : فوتبال

وزارت ورزش اعلام کرد که با توافق و حل پرسشها مد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم های استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی با پرداخت و تعیین وظیفه بدهی ها و تامین مدارک و اسناد جهت فدراسیون فوتبال، تاییدیه مورد نیاز را جهت حضور در لیگ قهرمانان آسیا دریافت کردند.

به گزارش ایسنا، وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که در آخر مهلت کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم های استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی با حمایت گسترده و مذاکره و پیگیری فدراسیون فوتبال، با پرداخت و تعیین وظیفه بدهی ها و تامین مدارک و اسناد مستند جهت ارسال به کنفدراسیون فوتبال آسیا، مجوز حرفه ای گری خود را جهت حضور در مسابقه های فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا بدست آوردند.

پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا ماندند

افتخاری مدیر عامل استقلال، این عنوان را تایید کرد و افزود: به طرفداران تیم استقلال اعلام می کنم که با حمایت دکتر سلطانی فر و کمک های آقای تاج خوشبختانه دیگر مشکلی از بابت بدهی ۱۵ – ۲۰ ساله گذشته نیست و این عنوان را بعد از بیست سال به صورت ریشه ای حل کرده ایم تا خیال دوست داران استقلال راحت باشد.

حاجی بیگی عضو هیات مدیره پرسپولیس هم گفت: خبر گرفتن مجوز حرفه ای گری و حفظ سهمیه لیگ قهرمانان آسیا خبر خوبی جهت دوست داران پرسپولیس است و به آنها اعلام می کنم به هیچ عنوان دیگر نگرانی وجود ندارد و کمک های وزیر ورزش و فدراسیون فوتبال و نظارت بر روند مذاکرات و حل و فصل پرسشها ما با طلبکاران و موارد مد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا، بعد از حدود ۱۵ سال بلاتکلیفی، منتهی به این اوضاع مطلوب شد.

وزارت ورزش اعلام کرد که با توافق و حل پرسشها مد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم‌های استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی با پرداخت و تعیین وظیفه بدهی‌ها و تامین مدار

حاجی بیگی راجع به بدهی مالیاتی پرسپولیس هم گفت: خوشبختانه پیگیری های وزیر ورزش و جوانان و مذاکرات ایشان با وزیر اقتصاد و مسئولان محترم شرکت امور مالیاتی این مسئله را تا حدود زیادی مرتفع کرده و امیدورام جهت کمک به هر دو کلوب استقلال و پرسپولیس پیگیری جدیدی صورت گیرد تا از این بابت هم مشکلی نداشته باشیم.

به گزارش ایسنا، این اعلام درحالی صورت گرفته که کمیته بدوی تایید صلاحیت حرفه ای مستقر در شرکت لیگ باید این مجوز را رسما تایید و اعلام کند و درپی آن کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز با راستی آزمایی مدارک مربوط به بدهی های کلوب ها، نسبت به حضور یا عدم حضور یک کلوب فوتبال در لیگ قهرمانان آسیا حکم کند.

واژه های کلیدی: فوتبال | استقلال | استقلال | پرسپولیس | پرسپولیس | تراکتورسازی | فدراسیون فوتبال | کنفدراسیون آسیا | لیگ قهرمانان آسیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs