کشور – روستا بوشهر موزیک سراسری برنامه

کشور – روستا: بوشهر موزیک سراسری برنامه برنامه های رادیویی جدول پخش اردیبهشت ماه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جپاروف بازیکن استقلال نیست! ، شوک به آبی‌پوشان

به گزارش خبرآنلاین؛ درحالیکه آبی های پایتخت کشور عزیزمان ایران امیدوارند با بازشدن پنجره تابستانی سرور جپاروف را به تیم خود اضافه کنند تا جهت مراحل بعدی لیگ قهر

جپاروف بازیکن استقلال نیست! ، شوک به آبی‌پوشان

شوک به آبی پوشان/ جپاروف بازیکن استقلال نیست!

عبارات مهم : ایران

برخلاف ادعای استقلالی ها براساس قوانین جپاروف بازیکن استقلال محسوب نمی شود.

به گزارش خبرآنلاین؛ درحالیکه آبی های پایتخت کشور عزیزمان ایران امیدوارند با بازشدن پنجره تابستانی سرور جپاروف را به تیم خود اضافه کنند تا جهت مراحل بعدی لیگ قهرمانان تقویت شوند ولی طبق قوانین نقل و انتقالات این مساله امکان پذیر نیست. علی رغم ادعای آبی ها که جپاروف را بازیکن خودشان می دانند و حضور او در سپاهان را یک انتقال قرضی معرفی می کنند، این بازیکن به هیچ وجه بازیکن استقلال محسوب نمی شود چراکه هیچ قرارداد رسمی با این کلوب ندارد!

جپاروف بازیکن استقلال نیست! ، شوک به آبی‌پوشان

براساس قوانین موجود در شرکت لیگ جهت یک انتقال قرضی نام بازیکن باید در لیست کلوب مبدا ثبت و سپس راهی کلوب دوم شود ولی نام کاپیتان تیم ملی ازبکستان به علت محرومیت استقلال در نقل و انتقالات در لیست این کلوب ثبت نشده و بنابراین استقلال نمی تواند ادعای قانونی روی او داشته باشد! شاید به همین خاطر است که شنیده می شود جپاروف قصد بازگشت به کشورش را دارد چون او جهت پوشیدن پیراهن استقلال به کشور عزیزمان ایران آمد و حالا که منع قانونی جهت حضور در این تیم دارد، تصمیم به خروج از کشور عزیزمان ایران گرفته هست. مگر اینکه کلوب سپاهان بتواند او را راضی به ماندن در اصفهان کند تا این بازیکن با تجربه در لیگ هفدهم عصای دست تیم کرانچار باشد.

واژه های کلیدی: ایران | انتقال | قوانین | بازیکن | قانونی | استقلال | استقلال | نقل و انتقالات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs