کشور – روستا بوشهر موزیک سراسری برنامه

کشور – روستا: بوشهر موزیک سراسری برنامه برنامه های رادیویی جدول پخش اردیبهشت ماه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات باید پرسپولیس را ببریم / سرمربی الوحده

تسنیم نوشت؛ یوآن ایرابرین بعد از توقف خانگی تیم الوحده برابر تیم انتهای جدولی الفجیره در هفته بیست وپنجم لیگ امارات گفت: بازیکنان تیم الوحده از بازی در مسابقه

باید پرسپولیس را ببریم / سرمربی الوحده

سرمربی الوحده: باید پرسپولیس را ببریم

عبارات مهم : ایران

مربی پرتغالی تیم الوحده امارات گفت: باید برابر پرسپولیس در پایتخت کشور عزیزمان ایران برنده شویم.

تسنیم نوشت؛ یوآن ایرابرین بعد از توقف خانگی تیم الوحده برابر تیم انتهای جدولی الفجیره در هفته بیست وپنجم لیگ امارات گفت: بازیکنان تیم الوحده از بازی در مسابقه لیگ امارات، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا احساس خستگی و فشار می کنند. با این حال تیم الوحده توانمندی تقسیم این مسابقه ها و ارائه عالی ترین نمایش ها را دارد.

باید پرسپولیس را ببریم / سرمربی الوحده

مربی پرتغالی تیم الوحده امارات با اشاره به بازی پیش رو برابر پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران توضیح داد: بعد از بازی برابر الوحده تمام تلاش خود را جهت رویارویی با پرسپولیس معطوف خواهیم کرد. ما شانس زیادی جهت افزایش به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا داریم و باید برابر پرسپولیس در پایتخت کشور عزیزمان ایران برنده شویم.

ایرابرین ادامه داد: بسیاری از دستاوردهای تیم الوحده در لیگ قهرمانان آسیا به وسیله بازیکنان جوان به دست آمد و این مساله باعث توسعه توانمندی های آنها شده است است.

تسنیم نوشت؛ یوآن ایرابرین بعد از توقف خانگی تیم الوحده برابر تیم انتهای جدولی الفجیره در هفته بیست وپنجم لیگ امارات گفت: بازیکنان تیم الوحده از بازی در مسابقه

تیم های پرسپولیس و الوحده امارات از ساعت 19:55 دقیقه دوشنبه هفته آینده در بازی هفته نهایی گروه D لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی پایتخت کشور عزیزمان ایران به مصاف هم می روند. در این گروه تیم الهلال صدرنشین با 9 امتیاز افزایش خود به مرحله یک هشتم نهایی این مسابقه ها را قطعی کرده هست. تیم های الریان قطر، پرسپولیس و الوحده امارات به ترتیب با امتیازهای 7، 6 و 4 از شانس افزایش برخوردار هستند.

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | امارات | پرسپولیس | لیگ قهرمانان آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs