کشور – روستا بوشهر موزیک سراسری برنامه

کشور – روستا: بوشهر موزیک سراسری برنامه برنامه های رادیویی جدول پخش اردیبهشت ماه

گت بلاگز اخبار حوادث محاکمه مرد نانوا به اتهام قتل نوزادش

مرد نانوا که پسر سه‌ ماهه‌اش را با ضربات مشت به سرش کشته بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد. 

محاکمه مرد نانوا به اتهام قتل نوزادش

عبارات مهم : دادگاه

مرد نانوا که پسر سه ماهه اش را با ضربات مشت به سرش کشته بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد.

به گزارش جام جم، 28 خرداد امسال یک زوج جوان، پیکر نیمه جان فرزند سه ماهه خود را به نام آرتین به بیمارستان آیت ا… کاشانی در منطقه خزانه بردند. آثار کبودی روی صورت پسر سه ماهه نمایان بود و بسختی نفس می کشید. این کودک تحت درمان قرار گرفت، ولی پزشکان اعلام کردند به خاطر ضربه به سر دچار خونریزی مغزی شده است و حالش وخیم هست. این کودک سه روز بعد جهت تکمیل درمان به بیمارستان حضرت رسول(ص) انتقال یافته شد، ولی 12 روز بعد روی تخت بیمارستان جان سپرد. با فوت مشکوک این کودک پلیس به بازجویی از پدر و مادرش پرداخت و دریافت آرتین، قربانی کودک آزاری شده است است.

مادر آرتین به مأموران پلیس گفت: ساعت 11 بود که جهت پرداخت قبض برق به بانک رفتم و فرزندم را به شوهرم که خواب بود، سپردم. نیم ساعت بعد هنگامی که به منزل برگشتم، همسرم را هراسان دیدم . آثار کبودی روی سر و صورت کودکم نمایان بود و بسختی نفس می کشید . من حتی وقت نکردم از همسرم بپرسم چه بلایی سرپسرمان آمده است . بلافاصله او را به بیمارستان رساندیم، ولی بی فایده بود.

محاکمه مرد نانوا به اتهام قتل نوزادش

به دنبال بیانات این زن، شوهر 30ساله وی به نام امیرتحت بازجویی قرار داده شد . این مرد که تلاش داشت با دروغگویی پلیس را گمراه کند در ادامه تحقیقات به کتک زدن فرزند سه ماهه اش اعتراف کرد.

به این ترتیب دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی واعظی پور، پای میز محاکمه ایستاد.

مرد نانوا که پسر سه‌ ماهه‌اش را با ضربات مشت به سرش کشته بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد. 

در این جلسه مادر قربانی گفت: همسرم، پسرمان را بسیار دوست داشت، ولی نمی دانم چطور شد که او را کتک زد و موجب فوت وی شد . چون می دانم همسرم ناخواسته موجب فوت آرتین شده است از او هیچ شکایتی ندارم و اعلام گذشت می کنم.

سپس امیر به دفاع از خود پرداخت و گفت: سال هاست در نانوایی کار می کنم . صبح سریع به سر کار می روم تا بتوانم مخارج زندگی مان را تامین کنم. همسر و فرزندم را دوست داشتم. آن روز صبح به خاطر کسالت سر کار نرفته بودم. همسرم از منزل بیرون رفت و من خواب بودم، ولی با صدای گریه آرتین از خواب بیدار شدم. پسرم بی تابی می کرد . تلاش کردم او را آرام کنم، ولی نشد . من که به خاطر درگیری های اخیر با همسرم عصبانی بودم چند سیلی به صورت پسرم زدم و با مشت به سر او کوبیدم تا ساکت شود ولی هنگامی که دیدم آرتین کبود شده، ترسیدم.

وی در حالی که سرش را پایین انداخته بود راجع به علت درگیری های اخیر با همسرش به قضات دادگاه گفت: با آن که خانواده ام همسرم را برایم گزینش کرده بودند به او علاقه مند بودم. به دنیا آمدن پسرمان نیز زندگی مان را عوض کردن داده بود، ولی از هنگامی که خانواده ام با همسرم سر پرسشها جزئی اختلاف پیدا کرده بودند آنها اصرار داشتند او را طلاق دهم. همین عنوان باعث شده است بود درگیری های من و همسرم اوج بگیرد و مدام با هم دعوا کنیم. من در یک لحظه کنترل اعصابم را از دست دادم و ناخواسته موجب فوت پسرمان شدم. هنگامی که بازداشت شدم، دومین سالگرد ازدواجم بود. پشیمانم و از قضات دادگاه تقاضای بخشش دارم.

محاکمه مرد نانوا به اتهام قتل نوزادش

در آخر جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

واژه های کلیدی: دادگاه | علت درگیری | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs